Nr katalogowy: 2

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 2
Studium górala i konia, 1877
akwarela, ołówek, papier; 12,5 x 16 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: WKossak / 1877 (ołówkiem).
Wczesna praca artysty z ...
Cena sprzedaży 6 000 zł