Nr katalogowy: 1308

Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)

Nr katalogowy: 1308

Kwiaty, 1983

olej, płótno; 49 x 45 cm; opisany na odwrocie: WŁADYSŁAW / POPIELARCZYK / tel.313(…) / "Kwiaty" / 1983.
estymacja: 1 500 - 2 000 zł