Nr katalogowy: 334

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

Nr katalogowy: 334
Martwa natura z pędzlami ,1964
olej, płótno naklejone na tekturę; 23 x 30 cm;
sygn. l. d.: PODSADECKI (wydrapane); dat. p. d.: 13 I 964 (wydrapane);
na odwrocie napis: ...