Nr katalogowy: 328

Roman ZAKRZEWSKI (1955-2014)

Nr katalogowy: 328
Portret własny artysty z kotem, 1979
olej, płótno; 100 x 70 cm;
na odwrocie napis: zakrzewski / 79;
obraz przed konserwacją.