Nr katalogowy: 327

Halina EYSYMONT (ur. 1932)

Nr katalogowy: 327

Rusztowanie, 1962

olej, płótno; 50 x 32 cm;
sygn. śr. d.: H. EYSYMONT;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł