Nr katalogowy: 327

Halina EYSYMONT (ur. 1932)

Nr katalogowy: 327
Rusztowanie, 1962
olej, płótno; 50 x 32 cm;
sygn. śr. d.: H. EYSYMONT;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: HALINA EYSYMONT / "RUSZTOWANIE 62" / 32 x 50.