Nr katalogowy: 320

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

Nr katalogowy: 320
Pochód, 2017
olej, płótno; 77 x 77 cm;
sygn. na odwrocie: KBereźnicki oraz opisany: Kiejstut Bereźnicki / Pochód - 2017.