Nr katalogowy: 317

Jacek SROKA (ur. 1957)

Nr katalogowy: 317
Bez tytułu, 1989
olej, płótno; 131 x 101 cm;
sygn., dat. i opisany na blejtramie: 131 x 101 1989 SROKA
Cena sprzedaży 8 000 zł