Nr katalogowy: 313

Lech KOŁODZIEJCZYK (ur. 1953)

Nr katalogowy: 313

Z cyklu: Motyle, 1993

akryl, olej, płótno; 140 x 70 cm;
sygn. na odwrocie: LECH KOŁODZIEJCZYK.
estymacja: 6 500 - 7 500 zł