Nr katalogowy: 313

Lech KOŁODZIEJCZYK (ur. 1953)

Nr katalogowy: 313
Z cyklu: Motyle, 1993
akryl, olej, płótno; 140 x 70 cm;
sygn. na odwrocie: LECH KOŁODZIEJCZYK.