Nr katalogowy: 309

Włodzimierz KUNZ (1926-2002)

Nr katalogowy: 309
Dyptyk, z cyklu: Morze Śródziemne, 1995
olej, collage, płótno; 73 x 122 cm (wymiar całości kompozycji);
sygn. p. d.: WŁ. KUNZ;