Nr katalogowy: 303

Eugeniusz MARKOWSKI (1912-2007)

Nr katalogowy: 303
Szkic 2
gwasz, olej, papier; 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: E. Mark;
na odwrocie napis: Szkic "2" Eug. MARKOWSKI;
Cena oferowana 5 500 zł