Nr katalogowy: 1203

LUCA MADRASSI (1848-1919)

Nr katalogowy: 1203

Głowa Chrystusa w cierniowej koronie (trzonek pieczęci lakowej)

brąz złocony; wys. 7,5 cm; średnica pola pieczętnego 1,8 cm.
Francja, k. XIX w.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł