Nr katalogowy: 1059

MALARZ NIEOKREŚLONY (XX w.)

Nr katalogowy: 1059

Złotnik lwowski

olej, płótno; 78 x 60 cm;
sygn. p. d.: Pod...... (?) - sygnatura nieczytelna
estymacja: 4 000 - 5 500 zł