Nr katalogowy: 1058

MALARZ NIEOKREŚLONY, XVIII W.

Nr katalogowy: 1058

Ustanowienie sakramentu Eucharystii

olej, płótno naklejone na deskę; 36,5 x 53 cm.
estymacja: 8 000 - 9 500 zł