Nr katalogowy: 1057

J. KRECZYŃSKA (XX w.)

Nr katalogowy: 1057

Martwa natura z kwiatami i owocami

akwarela, gwasz, karton; 69,5 x 49,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: JKreczyńska 1973 r.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł