Nr katalogowy: 1055

Bolesław BARBACKI (1891-1941)

Nr katalogowy: 1055

Portret mężczyzny w kapeluszu - Autoportret?, ok. 1920

olej, płótno; 39 x 30 cm;
sygn. p. d.: … (nieczytelna).
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
Cena sprzedaży 2 700 zł