Nr katalogowy: 1054

Jadwiga SANOWSKA-GAJEK (1910-1989)

Nr katalogowy: 1054

Jarmark, 1955

olej, płótno; 46,5 x 57,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Sanowska Jadwiga / 1955.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł