Nr katalogowy: 1053

Adam BATYCKI (1886-1970)

Nr katalogowy: 1053

Wiejska dziewczyna szyjąca

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
68,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: ABatycki.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł