Nr katalogowy: 1052

Antoni WASILEWSKI (1905-1975)

Nr katalogowy: 1052

Z Bukowiny

flamaster, akwarela, papier; 22 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wasilewski;
estymacja: 1 400 - 1 800 zł