Nr katalogowy: 1045

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

Nr katalogowy: 1045

Pejzaż górski

olej, tektura; 47 x 30,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: aneri.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł