Nr katalogowy: 1044

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

Nr katalogowy: 1044

Pejzaż z Kalwarii, 1928

olej, tektura; 45 x 61 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Aneri 1928.
estymacja: 6 500 - 7 500 zł