Nr katalogowy: 1031

Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)

Nr katalogowy: 1031

Stare Miasto w Warszawie

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier naklejony na tekturę; 24 x 34 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł