Nr katalogowy: 1030

Malarz nieokreślony

Nr katalogowy: 1030

Krowy

olej, płótno; 101 x 80,5 cm;
sygn. l. d.: … (słabo czytelna).
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
Cena oferowana 5 500 zł