Nr katalogowy: 1025

Malarz nieokreślony, XIX/XX w.

Nr katalogowy: 1025

Martwa natura z filiżankami, 1915

olej, płótno dublowane; 79 x 58,5 cm;
sygn. l. d.: … (nieczytelnie) i dat.: 1915.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł