Nr katalogowy: 1018

Józef PIOTROWSKI (1878-1944)

Nr katalogowy: 1018

Pola Ukrainy

olej, tektura; 26 x 33 cm;
sygn. p. d.: Józef Piotrowski.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł