Nr katalogowy: 1014

Józef CHLEBUS (1893-1945)

Nr katalogowy: 1014

Port - Chioggia koło Wenecji

olej, tektura; 34 x 48 cm;
sygn. p. d.: Chlebus;
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Cena oferowana 2 600 zł