Nr katalogowy: 1013

Bolesław STAWIŃSKI (1908-1983)

Nr katalogowy: 1013

Mały kościółek, 1938

akwarela, piórko, tusz, papier; 22 x 27,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: B. Stawiński / 1938 (data ołówkiem).
estymacja: 1 000 - 1 300 zł