Nr katalogowy: 1012

Bolesław STAWIŃSKI (1908-1983)

Nr katalogowy: 1012

Motyw miejski z kościołem, 1939

akwarela, piórko, tusz, papier; 21 x 28 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: B. Stawiński / 1939 (data ołówkiem).
estymacja: 1 000 - 1 300 zł