Nr katalogowy: 61

Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski, holenderski (?), XVIII w.

Nr katalogowy: 61

Grosz czynszowy

olej, płótno; 74,5 x 90,5 cm;
Obraz przed konserwacją.
estymacja: 15 000 - 18 000 zł