Nr katalogowy: 52

Józef SZCZĘSNY (1885-1968)

Nr katalogowy: 52

Odpoczynek

olej, płótno naklejone na tekturę; 42,5 x 56 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Szczęsny.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł