Nr katalogowy: 51

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 51

Jesień życia, 1923

olej, płótno; 62 x 104 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wlastimil Hofamnn / 1923
estymacja: 45 000 - 55 000 zł