Ludwik LESZKO (1890-1957)
Nr katalogowy: 50
Zimowy połów, 1931
olej, tektura; 69 x 98,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Leszko / 1931;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł