Nr katalogowy: 50

Ludwik LESZKO (1890-1957)

Nr katalogowy: 50

Zimowy połów, 1931

olej, tektura; 69 x 98,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Leszko / 1931;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł