Nr katalogowy: 44

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 44

Pejzaż, 1902

olej, tektura; 47 x 61,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: 20.ii.02;
estymacja: 10 000 - 13 000 zł