Nr katalogowy: 41

Aleksander LASZENKO (1883-1944)

Nr katalogowy: 41

Ulica arabska

olej, sklejka; 48 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A. Laszenko.
Cena sprzedaży 4 000 zł