Nr katalogowy: 37

Jan CIĄGLIŃSKI (1858-1913)

Nr katalogowy: 37
Chłopczyk z pieskiem - Przyjaciele, 1888
olej, płótno dublowane (wosk); 68 x 52 cm;
dedykacja wraz z sygnaturą i datą l. g.: Kochanej Bratowej / JCiągliński / 1888 r.
Cena oferowana 10 000 zł