Nr katalogowy: 36

Franciszek ŻMURKO (1859-1910)

Nr katalogowy: 36

Kobieta - demon

olej, tektura; 48 x 34 cm;
sygn. l. d.: F Żmurko;
Obraz przed konserwacją.