Nr katalogowy: 28

Max F. RICHTER-REICH (1896-1950)

Nr katalogowy: 28

Targ kwiatowy w Amsterdamie

olej, płyta pilśniowa: 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: F.M. RICHTER-REICH.
Cena oferowana 7 000 zł