Nr katalogowy: 26

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 26
Dworek, ok. 1925
olej, tektura; 24 x 34 cm;
sygn. p. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA
Cena sprzedaży 7 000 zł