Nr katalogowy: 17

Ignacy ZYGMUNTOWICZ (1875-1947)

Nr katalogowy: 17

Pędzący zaprzęg

olej, sklejka; 17,5 x 25 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: I Zygmuntowicz.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł