Nr katalogowy: 10

Nathan GUTMAN (1898-1987)

Nr katalogowy: 10

Odpoczynek nad rzeką

olej, płótno; 54,5 x 65 cm;
sygn. p. d.: N. Gutman;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł