Nr katalogowy: 9

Joachim WEINGART (1895-1942)

Nr katalogowy: 9

Kwiaty w wazonie

olej, płótno, 60 x 46 cm;
sygn. p. g.: Weingart
estymacja: 25 000 - 30 000 zł