Nr katalogowy: 8

Hanna RUDZKA-CYBISOWA (1897-1988)

Nr katalogowy: 8

Kwiaty

olej, płótno; 51 x 65 cm;
sygn. p. d.: H. Rudzka C.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł