Nr katalogowy: 4

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 4
Czytająca list
olej, tektura; 25 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA.
Cena oferowana 5 500 zł