Nr katalogowy: 404

Marta KAWIORSKA (ur. 1983)

Nr katalogowy: 404

Odblask, 2014

olej, płótno; 90 x 70 cm;
na odwrocie opis autorski: M. KAWIORSKA / ODBLASK" /
estymacja: 5 000 - 6 000 zł