Nr katalogowy: 1330

Henryk WÓJCIK (1920-2009)

Nr katalogowy: 1330

Nokturn

olej, płótno; 54,5 x 76 cm;
sygn. p. d.: HEN. WÓJCIK;
estymacja: 2 400 - 3 200 zł