Nr katalogowy: 1305

Witold - K (ur. 1932)

Nr katalogowy: 1305

Symfonia dla Ludzi

giclee, podmalowane akrylem, płótno; 71,5 x 48 cm;
opisane u dołu: 13/185 glice+acrylic Symphony for people # I, sygn. i dat. p d.: Witold-K. 2006.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł