Nr katalogowy: 346

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)

Nr katalogowy: 346
Cztery Psalmy, 1967
monotypia barwna, płótno; 49,5 x 71 cm (w świetle oprawy);
sygn. dat. i opisany na dole pracy: "Cztery Psalmy" epr.de'Art.VI -J. Kraupe 1967r.