DOM AUKCYJNYWarszawa • Kraków

Nr katalogowy: 340



Lucjan MIANOWSKI (1933-2009)

Nr katalogowy: 340
Akt na tle morza, 1974
litografia barwna, papier; 73 x 47 cm (wymiar odbitki), 93,2 x 62,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Lucjan Mianowski 74 (ołówkiem); tytuł po...
Zobacz pełne informacje
Cena oferowana 1 800 zł