Nr katalogowy: 331

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

Nr katalogowy: 331
Cyklameny, samowar, kosz z tykwami, 1997

olej, płótno; 75 x 85 cm;
sygn. p. d.: Xancenbach;