Nr katalogowy: 329

Bohdan URBANOWICZ (1911-1994)

Nr katalogowy: 329

Bez tytułu, 1964

olej, płótno; 62 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: U 64.
estymacja: 2 000 - 3 000 zł