Nr katalogowy: 323

WITOLD-K (ur. 1932)

Nr katalogowy: 323
Bez tytułu, 1975
olej, płótno; 125 x 181 cm;
sygn. i dat. p. d.: WITOLD - K 1975
Cena oferowana 35 000 zł