Nr katalogowy: 323

WITOLD-K (ur. 1932)

Nr katalogowy: 323

Bez tytułu, 1975

olej, płótno; 125 x 181 cm;
sygn. i dat. p. d.: WITOLD - K 1975
estymacja: 50 000 - 70 000 zł
Cena oferowana 35 000 zł